2019 Texas Water Safari

Below are results from the 2019 Texas Water Safari. Also available is the full 2019 TWS Splits sheet in Excel format for those who like to see all the numbers.

Overall Place Recognition Boat # Team Members Overall Time
1 1st Unlimited 150
Tracker GPX File
Bill Torongo
Nick Walton
Andrew Condie
Ian Rolls
William Russell
Wade Binion
TC Jay Condie
TC Selena Milstead
34:27:00
2 1st Tandem Unlimited 2
Tracker GPX File
Tommy Yonley
Jonathan Yonley
TC Peter Derrick
TC Jacob Southard
34:56:00
3 2nd Unlimited 513
Tracker GPX File
Brad Daniels
Michael Matthews
Dylan McHardy
Phil Bowden
Michael Cade
Andrew McEwan (out at Cuero 766)
TC Jeff Kellington
TC Jeff Matthews
35:30:00
4 1st Unlimited Women 40
Tracker GPX File
Mary Schlimmer
Virginia Condie
Kaitlin Jiral
Morgan Kohut
TC Kristin Daniel
Jay Daniel
37:31:00
5 1st Solo Unlimited Man 121
Tracker GPX File
Kyle Mynar
TC Chris Issendorf
TC Clay Wyatt
38:26:00
6 3rd Unlimited 357
Tracker GPX File
Luke Zolnierowski
David Kaiser
Holly Orr
Alex Leonard
Mark Schattenberg
TC Andrew Nelson
TC Elizabeth Kilgore
38:33:00
7 2nd Tandem Unlimited 7279
Tracker GPX File
Nathan Tart
Shawn Boyett
TC Dwight Tart
TC Illana Pena
39:04:00
8 4th Unlimited 3737
Tracker GPX File
Joel Truitt
Zach Elkins
James Green
Debbie Richardson
Jeff Wueste
TC RD Kisling
TC Kari Wilner
40:11:00
9 5th Unlimited 807
Tracker GPX File
David Kelly
John Mark Harras
West Hansen
Andrew Davis
John Dupont
Jimmy Harvey
TC Jason Jones
TC Jennifer Maxfield-Boucher
40:27:00
10 6th Unlimited
1st Masters
1115
Tracker GPX File
Bobby Smart
Jeannette Burris
Chris Paddack
John Qualls
Ed Jones
Chuck Stewart
TC Kayla Daniels
TC Chuck Jackson
41:08:00
11 7th Unlimited 535
Tracker GPX File
Jimmy Cavaretta
Jake Aziz
Karim Aziz
Adam Aziz
Chris Stevenson
TC Nancy Aziz
TC Ashley Gordon
41:46:00
12 3rd Tandem Unlimited 97
Tracker GPX File
Michael Vandeveer
Brandon Stafford
TC Joseph Bitterly
TC Tom Vandeveer
41:47:00
13 1st Standard 7880
Tracker GPX File
Eric Whicker
Matt Sandel
TC Bill McCanse
TC Jamie Steichen
43:08:00
14 2nd Solo Unlimited Man 527
Tracker GPX File
Brian Jones
TC Shannon Issendorf
43:10:00
15 2nd Unlimited Women 1959
Tracker GPX File
Mollie Binion
Lydia Huelskamp
Cecili Bugge
TC Sam Binion
TC Megan Toliver
43:25:00
16 8th Unlimited 159
Tracker GPX File
Jason Antin
Sam Ritchie
Andrew Soles
Andrew Stephens
TC Steve Sampson
TC Jenny Antin
44:15:00
17 9th Unlimited 418
Tracker GPX File
Steve Dawson
Kate Dawson
Mike Dey
David Carlson
TC Dick King
TC Tom Phillips
44:30:00
18 3rd Solo Unlimited Man 8387
Tracker GPX File
Michael Tecci
TC Jessie Hazelwood
TC Jeff Jouett
44:53:00
19 1st Mixed Tandem Unlimited 1969
Tracker GPX File
Lauren Spaulding
John Van Zandt
TC Marat Epshtein
TC Kapono Zukevich
45:07:00
20 2nd Mixed Tandem Unlimited
1st Adult Youth
4
Tracker GPX File
Gaston Jones
Lillian Jones
TC Kim Jones
TC Vance Jones
45:47:00
21 4th Tandem Unlimited 123
Tracker GPX File
Logan Mynar
Joseph Mynar (out at Saltwater Barrier)
TC Fred Mynar
TC Hannah Soliz
46:03:00
22 3rd Mixed Tandem Unlimited 31
Tracker GPX File
Myla Weber
Jim Weber
TC Sidney Mondin
TC Mona Mondin
46:30:00
23 1st Aluminum 424
Tracker GPX File
Edoh Amiran
Liam Price
TC Veronica Wisniewski
TC Carl Cook
46:31:00
24 10th Unlimited 1929
Tracker GPX File
Courtney Martinez
Ron Henk
Ryan Martinez
TC Joyce Henk
TC Ryan Henk
47:25:00
25 4th Mixed Tandem Unlimited 5059
Tracker GPX File
Joanna Lehrmann
David Earnest
TC Aubrey Barnhart
TC Jacob Northam
47:31:00
26 4th Solo Unlimited Man 742
Tracker GPX File
Tim Curry
TC Jason Dluhy
TC Ryan Roye
47:37:00
27 5th Solo Unlimited Man 470
Tracker GPX File
Chris Champion
TC AJ Champion
TC James Brooks
48:11:00
28 11th Unlimited 963
Tracker GPX File
Max Dugas
Mike Smith
John Moore (out at Victoria)
TC Irene Moore
TC Duncan Moore
49:23:00
29 6th Solo Unlimited Man 19
Tracker GPX File
Geoff Waters
TC John LaRocque
TC Twila Waters
49:31:00
30 12th Unlimited 55
Tracker GPX File
Rebekah Feaster
Don Zeek
David Walliser
TC Melinda Zeek
TC Sarah Kittle
49:47:00
31 1st Solo Unlimited Woman 5353
Tracker GPX File
Salli O'Donnell
TC Mike Malone
TC Joe Frhock
49:53:00
32 7th Solo Unlimited Man 8
Tracker GPX File
Brady Lotz
TC Charlene Lotz
TC Chris Lotz
50:07:00
33 13th Unlimited 1213
Tracker GPX File
Jhet Brazil
Cohl Brazil
Dave Faltys
Yusuf Johnson
TC Doug Brazil
TC London Brazil
50:09:00
34 8th Solo Unlimited Man 23
Tracker GPX File
James Sutherland
TC Cathy Sutherland
TC Sophia Sutherland
50:26:00
35 9th Solo Unlimited Man 6869
Tracker GPX File
Wendell Smith
TC Mark Miller
TC Aaron Timmins
50:43:00
36 1st USCA C-1 Man 11
Tracker GPX File
Travis Crow
TC Richard Crow
TC Margaret Crow
50:49:00
37 2nd Standard 96
Tracker GPX File
Joe Geisinger
Curt Slaten (out ot Hochheim)
TC Mike Drost
TC Janie Glos
50:54:00
38 14th Unlimited 823
Tracker GPX File
Nathan Hudgins
Melissa James
Jeremy White
TC Amanda Franklin
TC Jason James
50:56:00
39 5th Tandem Unlimited 5023
Tracker GPX File
Gary Gibson
Matt Wagner
TC Julie Gibson
TC Brandon Gibson
51:23:00
40 3rd Standard 1051
Tracker GPX File
Adam Sims
Jason Smith
TC Brent Townsend
TC Brandi Sims
51:38:00
41 1st Novice 6969
Tracker GPX File
Steven McCormick
Chris Garcia
TC Dakota Lambert
TC CJ Garcia
52:02:00
42 2nd USCA C-1 Man 411
Tracker GPX File
John Bugge
TC Jeniffer Bugge
TC Johnny Martinez
52:39:00
43 6th Tandem Unlimited 9
Tracker GPX File
Randal Oudt
Brad Thawley
TC Amanda Oudt
TC Caleb Vandevanter
52:49:00
44 2nd Aluminum 1620
Tracker GPX File
Dalan Moss
Jay Jackson
TC Wade Parsons
TC Charlie Chapman
53:04:00
45 2nd Novice 1995
Tracker GPX File
Benjamin Grubb
Andy Armendariz
TC Meghan Glovier
TC Hannah Jansen
53:10:00
46 3rd Unlimited Women 333
Tracker GPX File
Sheila Reiter
Heather Harrison
Pam LeBlanc
TC Kat Wilson
TC Shelia Torres-Blank
53:10:00
47 15th Unlimited 414
Tracker GPX File
Kenneth Dodd
Keifer Mauldin
Trab Seyn
TC Patty Dodd
TC Brittany Jeffus
53:20:00
48 16th Unlimited 1775
Tracker GPX File
Joe Hunt
James Hunt
Brandon Shaffer
Joe Roppolo
TC Patty Hunt
TC Whitney Oglesby
54:47:00
49 3rd Novice 76
Tracker GPX File
James Jeffers
Steve Rodgers
TC Brad Eychner
TC Austin Jeffers
55:19:00
50 4th Unlimited Women 314
Tracker GPX File
Libby Geisinger
Mary Geisinger
TC Stephen Rask
TC Rachael  Rask
55:22:00
51 2nd Solo Unlimited Woman 497
Tracker GPX File
Erin Magee
TC Grady Hicks
TC Luis Covarrubias
56:07:00
52 10th Solo Unlimited Man 8485
Tracker GPX File
Rocco Moses
TC Amber Moses
TC Paul Moses
56:22:00
53 11th Solo Unlimited Man 728
Tracker GPX File
Benjamin Duckett
TC Constance Duckett
TC Emily Duckett
56:23:00
54 1st USCA C-2 1973
Tracker GPX File
Paul Pape
Mike Howard
TC Jennifer Keirnan-Pape
TC Amber Howard
56:49:00
55 17th Unlimited 2019
Tracker GPX File
Cody Henry
Stacey Greer
Chris Elliot
Neil Moncebiaz
TC Danny Cantu
TC Dana Gerber
56:53:00
56 18th Unlimited 1004
Tracker GPX File
Clint Simmons
Paul Glisson
Adam Felfe
TC Rachael Simmons
TC Emily Addlesperger
57:15:00
57 5th Mixed Tandem Unlimited 3975
Tracker GPX File
Larry St Clair
Sonja St Clair
TC Amanda Hilliker
TC Marc Molina
57:36:00
58 3rd Aluminum 22
Tracker GPX File
Mark Hellinger
Adam Rivera
TC Tony Sanders
TC Alicia Sanders
57:59:00
59 19th Unlimited 14
Tracker GPX File
Shawn Melnar (out at Staples)
Mason Melnar
John Gutierrez
Dylan Melnar
TC Sharon Melnar
TC Henry Melnar
58:12:00
60 20th Unlimited 220
Tracker GPX File
Mark Simmons
Owen West
Chad Keeth
Linden Welsch
TC Allison Robinson
TC Forrest Lundy
58:13:00
61 4th Novice 7
Tracker GPX File
Peter Budden
David Townsend
TC Britta Budden
TC Marion Johnston
58:21:00
62 3rd USCA C-1 Man 8005
Tracker GPX File
Richard Ameen
TC Tammy Ameen
TC Samantha Ameen
58:36:00
63 12th Solo Unlimited Man 1968
Tracker GPX File
Justin Brzozowske
TC Carol Brzozowske
TC Brett Bolting
59:08:00
64 7th Tandem Unlimited 1996
Tracker GPX File
Kyle Clark
Brian Smith
TC Glenn Holland
TC Mike Cantrell
59:10:00
65 8th Tandem Unlimited 7377
Tracker GPX File
Brent Drake
Jason Thompkins
TC Johnston Ayala
TC Karina Drake
59:47:00
66 5th Novice 561
Tracker GPX File
Li-Yuan Chea
Yat-Sen Chea
TC Laura Startz
59:53:00
67 6th Novice 4302
Tracker GPX File
Jeremy Kollaus
Cory Brandenburg
TC Becky Kollaus
TC Kristy Kollaus
60:01:00
68 4th USCA C-1 Man 9515
Tracker GPX File
Steven Butler
TC Jennifer Burton
60:08:00
69 4th Aluminum 3394
Tracker GPX File
Sean Rommel
David McGonagill
TC Hampton Fontentot
TC Dawson McGonagill
60:28:00
70 5th Aluminum 88
Tracker GPX File
Dorian Capps
Riley Yung
TC David Capps
TC Ken Yung
60:45:00
71 9th Tandem Unlimited 3380
Tracker GPX File
James Ward
Rhett Stuman
TC Janet Ward
TC Penni Stuman
61:42:00
72 2nd USCA C-2 1845
Tracker GPX File
William Stafford
TC Jordan Stafford
TC Darla Stafford
62:41:00
73 6th Aluminum 2127
Tracker GPX File
Nathan Glaiser
Kyle Manning
TC Daniel Glaiser
62:47:00
74 7th Novice 6598
Tracker GPX File
Drew Gregorczyk
Thomas Kelly-Lieb
TC Sharon Gregorczyk
TC Russell Gregorczyk
63:33:00
75 5th USCA C-1 Man 222
Tracker GPX File
Steve Watson
TC Charlie Parker
TC Mike Watson
63:37:00
76 3rd USCA C-2 5884
Tracker GPX File
Michael Felchak
Rhyan Staten
TC Kelley Felchak
TC Greg Wynn
64:17:00
77 8th Novice 1450
Tracker GPX File
Egan Gyldenege
Sean Leahy
TC Gil Hegwood
TC Bruce Abbitt
64:50:00
78 13th Solo Unlimited Man 1116
Tracker GPX File
Will Leeds
TC Heath Franer
TC Bruce Smith
64:59:00
79 7th Aluminum 2234
Tracker GPX File
Julio Lucero
Will Wolfe
TC Jeffrey Jenkerson
TC Cathleen Jenkerson
65:31:00
80 21st Unlimited 2896
Tracker GPX File
Brendan Puthoff
Brad Summers
Keith Kratzer
TC Michael Wayne Summers
TC Michael Bailey Summers
65:48:00
81 9th Novice 3135
Tracker GPX File
Brady Wood
Dirk Oudt
TC Steve Wruble
65:52:00
82 10th Novice 3006
Tracker GPX File
Mason McClintock
Ryan Mcclintock
TC Teresa McClintock
TC Tiffany McClintock
66:00:00
83 14th Solo Unlimited Man 33
Tracker GPX File
William Manske
TC Colleen Manske
TC Travis Johnson
69:13:00
83 1st USCA C-1 Woman 305
Tracker GPX File
Veronica Sosa
TC Debbie Sackett
69:13:00
85 11th Novice 907
Tracker GPX File
Daniel Lee
Tim Jones
TC Ashley Lee
TC Ivory Jones
69:15:00
86 12th Novice 6246
Tracker GPX File
Mike Hayes
Scott Ide
TC Seth Ide
TC Andre Pagan
69:24:00
87 4th Standard 8183
Tracker GPX File
Richard Wessels
David Deal
TC Roxanne Gebhardt
TC Donna Johnson
69:25:00
88 4th USCA C-2 5455
Tracker GPX File
Martha Adame
Letecia Ruiz
TC Adam Adame
TC Erica Otriz
69:32:00
89 13th Novice 1111
Tracker GPX File
Francisco Andrada
Chris Meyer
TC Natalie Ortiz
TC Sergio Mendoza
69:42:00
90 15th Solo Unlimited Man 420
Tracker GPX File
Eric Watkins
TC Watkins
70:07:00
91 22nd Unlimited 2727
Tracker GPX File
Tony He
Atish Gandhi
Wesley Stedman
Darrell Lynn Ezell
TC Greg Hanson
TC David Smith
70:12:00
92 14th Novice 1927
Tracker GPX File
Stephen Bilby
Stefan Grater
TC Steve Levine
TC Nicole Grater
70:13:00
93 15th Novice 8892
Tracker GPX File
Kevin Gault
Brandon Gabehart
TC Oksana Haby
TC Patrick Graham
70:13:00
94 8th Aluminum 8004
Tracker GPX File
Ethan Doyle
Alex Daresh
TC Chase Keltgen
70:32:00
95 3rd Solo Unlimited Woman 1971
Tracker GPX File
Cyndi Hale Trimble
TC Bill Siersforfer
70:45:00
96 5th USCA C-2 5602
Tracker GPX File
Matthew Elkjer
Phillip Athey
TC Trey Kazee
TC Jesse Robertson
70:51:00
97 16th Novice 2485
Tracker GPX File
Brett Cappleman
Chase Cappleman
TC Kristen Cappleman
TC Kaitlin Cappleman
71:26:00
98 23rd Unlimited 911
Tracker GPX File
Shilo Monney
Karl Monney
TC Lynn Monne
TC Gamble Mooney
71:57:00
99 10th Tandem Unlimited 1776
Tracker GPX File
Pete Binion
John Maika
TC Pauline Tice
TC Daniel Tice
72:01:00
100 6th USCA C-1 Man 2600
Tracker GPX File
Doug Rhude
TC Ken Shaver
72:04:00
101 9th Aluminum 5000
Tracker GPX File
Joe Clarke
Albert Sabino Nava
TC George Clarke
TC Albert Nava
72:08:00
102 4th Solo Unlimited Woman 41
Tracker GPX File
Lisa Rivera
TC Ginsie Stauss
TC Tina Sackett
72:09:00
103 17th Novice 1022
Tracker GPX File
Kevin Baker
Macy Baker
TC Brandon Baker
TC Randy Wilder
72:35:00
104 10th Aluminum 903
Tracker GPX File
Drew Denman
Mark Wheeler
TC Rich Knarr
TC Steve Goates
72:38:00
105 18th Novice 34
Tracker GPX File
Garrett Rogers
Ryan Griggs
TC Fred Griggs
72:40:00
106 11th Aluminum 62
Tracker GPX File
Tom Hallberg
Jeff Ferguson
TC Katie Hallberg
TC Tyler Hallberg
73:16:00
107 11th Tandem Unlimited 2225
Tracker GPX File
Johnathan Peavy
Jason Thibodeaux
TC Becky Peavy
TC Zachery Thibodeaux
74:14:00
108 6th Mixed Tandem Unlimited 13
Tracker GPX File
Cliff De La Cerda
Daniela De La Cerda
TC Mark Huteson
TC Rosa De La Cerda
74:15:00
109 19th Novice 4080
Tracker GPX File
Scott Baley
Clark Cornwell
TC Mark Easterly
TC Ted Hume
74:24:00
110 24th Unlimited 777
Tracker GPX File
Roland Burr
Rob Hill
Gregg Botterman
TC Jonathan Zeek
74:28:00
111 12th Tandem Unlimited 2468
Tracker GPX File
Dan Gideon
Chris Pennell
TC Tiffany Marconi
TC Abigail  Brown
76:17:00
112 20th  Novice 2070
Tracker GPX File
Matt Thomas
Clayton Amacker
TC Kat Amacker
TC Kristen Ortwerth
76:25:00
113 21st  Novice 1836
Tracker GPX File
Kip Jacobson
Nate Jacobson
TC Charity Jacobson
TC Lisa Jacobson
77:07:00
      *2 hr penalty @ Seadrift – barge canal  
114 16th Solo Unlimited Man 6988
Tracker GPX File
BJ Dobbs
TC Crystal Dobbs
77:43:00
115 2nd USCA C-1 Woman 99
Tracker GPX File
Kelly Stone
TC Fallon Hopper
TC Tara Pustejovsky
78:40:00
116 13th Tandem Unlimited 923
Tracker GPX File
Lehron Brune
Kyle Huffman
TC Emily Schultz
TC Eilse Brune
79:03:00
117 25th Unlimited 725
Tracker GPX File
Travis Cooper
Brian Collins
Devin Hunt
TC Maggie Jackson
TC Mary Margaret Roesser
79:15:00
118 17th Solo Unlimited Man 811
Tracker GPX File
Tracy Parric
TC Margaret Nedbalek
79:33:00
119 22nd Novice 74
Tracker GPX File
Jason Lewis
Mick Donohue
TC Wyatt Giles
TC Mike Gordon
79:36:00
120 23rd Novice 1414
Tracker GPX File
Aaron Larosche
Reggie Salyer
TC Terryn Larosche
TC Darcie Garber
79:40:00
121 26th Unlimited 1835
Tracker GPX File
Lee Wallace
Drew Ormsby (out at Gonzales)
Jimmy Reed
TC Brent Wadle
TC Caleb Wadle
79:43:00
122 24th Novice 2112
Tracker GPX File
Tom Spillman
Jon Spillman
TC Joseph Spillman
TC Kobie Powers
79:55:00
123 18th Solo Unlimited Man 1618
Tracker GPX File
Eric West
TC Kelly West
TC Kristen Beasley
80:14:00
124 12th Aluminum 837
Tracker GPX File
Michael Martin
Megan Mills
TC John Mills
TC Pam Martin
80:15:00
125 25th Novice 1809
Tracker GPX File
Sontian Morrell-Stins
Andy Arreola
TC Guy Morrell-Stinson
TC Will Morrell-Stinson
80:33:00
126 14th Tandem Unlimited 4567
Tracker GPX File
Joseph Phillips
Parker Phillips
TC Jeannette Phillips
TC Teagan Lugwig
81:34:00
127 26th Novice 419
Tracker GPX File
Ben Dunham
Sean Hardy
TC Chasity Dunham
81:35:00
128 27th Unlimited 8008
Tracker GPX File
Chip Walter
Shane Perrin
Justin Brooke
Jessica Kiefer
Jerico Lefort
Kyle Patrick
TC Gordy Larsen
TC Bill Wright
82:55:00
129 19th Solo Unlimited Man 8869
Tracker GPX File
Rex Manning
TC Brandon Watson
TC Reba Manning
83:00:00
130 27th Novice 7777
Tracker GPX File
David Dietsch
Ryan Johnson
TC Mark Johnson
TC John Hundahl
83:01:00
131 7th Mixed Tandem Unlimited 144
Tracker GPX File
Lisa Kassinger
Brandon Kassinger
TC Zack King
83:21:00
132 28th Novice 1096
Tracker GPX File
David Lee
Nancy Mata
TC Seth Fry
TC Jackie Lee
83:35:00
132 15th Tandem Unlimited 4611
Tracker GPX File
John Rubio
Matt Beahm
TC Matt Altemeier
TC Matt Whitt
83:35:00
134 20th Solo Unlimited Man 5300
Tracker GPX File
Jay Fox
TC Ludy Gabriel
TC Tom Gabriel
83:36:00
135 21st Solo Unlimited Man 3003
Tracker GPX File
Michael Cleveland
TC Denise Cleveland
TC Kathe Cleveland
84:45:00
136 13th Aluminum 8276
Tracker GPX File
Patrick Schreiber
Matt Schreiber
TC Dana Schreiber
TC Raenell Champaign
85:06:00
      *15 min penalty @ Seadrift – life jacket  
137 28th Unlimited 1676
Tracker GPX File
Matthew Mithcell
Charles Mitchell
William Mitchell
TC Samantha Shipley
TC Eric Shipley
86:27:00
138 29th Novice 8888
Tracker GPX File
Matt Moyer
Tim Odom
TC Kristi Odom
86:54:00
139 30th Novice 1950
Tracker GPX File
Jim Crigler
Veronica Ramirez
TC Bryan Crigler
TC Dennis Brown
87:50:00
      *2 hr penalty @ Seadrift – barge canal  
140 31st Novice 8181
Tracker GPX File
Ryan Tedrow
Marcus Monroe
TC Teressa Monroe
TC Mandy Tedrow
88:09:00
141 32nd Novice 3168
Tracker GPX File
Michael White
Ricardo Benjumea
TC Angela White
88:44:00
142 14th Aluminum 72
Tracker GPX File
Jon Schoepfin
Drew Dylia
TC Shannon Schoephin
97:32:00
DNF Mixed Tandem Unlimited 5027
Tracker GPX File
Peter Tupker
Duangchai Intalek
TC Charlie Stewart
TC Tracey Stewart
 
DNF Mixed Tandem Unlimited 1912
Tracker GPX File
David Amodio
Cynthia Amodio
TC Jami Smith-Hanchey
TC Joe Olivieri
 
DNF Novice 42
Tracker GPX File
Jeremiah Stones
Travis Pitrucha
TC Michael Stones
 
DNF Solo Unlimited Man 1717
Tracker GPX File
Alfred Andrews
TC Debbie Galvan
TC Sara Gama
 
DNF Standard 78
Tracker GPX File
Daniel Curry
Greg Frank
TC Miranda Wait
TC Heather Toombs
 
DNF Solo Unlimited Man 4832
Tracker GPX File
David Froehlich
TC Bruce Bodson
 
DNF Tandem Unlimited 1876
Tracker GPX File
Rob Nichols
Bryce Nichols
TC Claudette Nichols
TC Zac Drake
 
DNF Solo Unlimited Man 224
Tracker GPX File
Matt Bonura
TC Christi Bonura
TC Sean Eary
 
DNF Solo Unlimited Man 555
Tracker GPX File
Luke Parker
TC Marvin Parker
 
DNF Solo Unlimited Man 9969
Tracker GPX File
Michael McGuire
TC Michael McGuire
TC Karla McGuire
 
DNF Solo Unlimited Man 1947
Tracker GPX File
Jonathan Redfern
TC Daryl Jiral
 
DNF Aluminum 3
Tracker GPX File
Roy Tyrone
Steve Dawson
TC Terri Gefner
TC David Hefner
 
DNF Novice 2907
Tracker GPX File
Victoria St Pe
Nathan Cox
TC Crystal Cox
TC Taylor Cox
 
DNF Novice 912
Tracker GPX File
Michael Carr
Chris Patten
TC Chuck Bradley
TC Ashley Patten
 
DNF Tandem Unlimited 757
Tracker GPX File
Dutch Byerly
Douglas Byerly
TC Regina Byerly
TC Roy Shaw
 
DNF Solo Unlimited Woman 1961
Tracker GPX File
Brenda Jones
TC Tonya Jones
 
DNF Solo Unlimited Man 808
Tracker GPX File
David Horner
TC Yvonne Gaines
TC Rachael Moreno
 
DNF Tandem Unlimited 9418
Tracker GPX File
Scott Paget
Meredith Cullen
TC Catherin Paget
TC Danielle Cullen
 
DNF Tandem Unlimited 6659
Tracker GPX File
Kent Fish
Mike Buck
TC Dakota Buck
TC Anne Fish
 
DNF Tandem Unlimited 6468
Tracker GPX File
Eddy Amaya
Gary Campbell
TC Trent Campbell
TC Lindsey Rodriguez
 
DNF Solo Unlimited Man 619
Tracker GPX File
Ted Slaughter
TC John Smith
TC Wes Slaughter
 
DNF Novice 2344
Tracker GPX File
Troy Geyer
Ross Conner
TC Carson Geyer
TC Brian Phenegar
 
DNF Solo Unlimited Man 1221
Tracker GPX File
Douglas Crum
TC Janell Crum
TC John Madrano
 
DNF Solo Unlimited Man 211
Tracker GPX File
KC Boren
TC Charlie Boren
TC Kathy Getka
 
DNF Solo Unlimited Man 3223
Tracker GPX File
Patrick Turner
TC Kacie Turner
 
DNF Solo Unlimited Man 614
Tracker GPX File
KC Boren
TC Taylor McCrary
TC Jenni Pahmiyer
 
DNF Solo Unlimited Man 1202
Tracker GPX File
Quint Murr
TC Danielle Murr
TC Jay Murr
 
DNF Solo Unlimited Man 7395
Tracker GPX File
Chris Juarez
Jeramy Minor
TC Jessica Juarez
 
DNF Novice 6163
Tracker GPX File
Scott Smiley
Steve Smiley
TC Melody Smiley
TC Joshua Smiley
 
DNF Novice 3239
Tracker GPX File
Stephen Cole
Jose Villarreal
TC Megan Villarreal
TC Melanie Johnson
 
DNF Tandem Unlimited 1234
Tracker GPX File
Megan Madden
Dewey Madden
TC Chelsea Madden
TC Heather Smith
 
DNF Novice 5
Tracker GPX File
Zachery McNew
Kyler McNew
TC Laura McNew
TC Jordan Vanderhaar
 
DNF Solo Unlimited Man 111
Tracker GPX File
Alan McDonald
TC Corina McDonald
TC Benjamin Bear
 
DNF Solo Unlimited Man 1026
Tracker GPX File
John Horst
TC Gary Horst
 

Safari News

Safari Sponsors